Kolo Datum Pořadatel Místo Seznam přihlášených Rozpis Výsledky
2. 13. prosince 2014 Tom Locker Pod ořešákem mezi ulicemi Havlíčkova a SNP Zde Zde Zde
3. 10. ledna 2015 David Pokorný Stará pošta Zde Zde Zde
4. 24. ledna 2015 Tom Locker Kruhový objezd u hotelu Panorama Zde Zde Zde
5. 7. února 2015 Dan Locker U bytového domu v Jiráskově ulici Zde Zde Zde
6. 21. února 2015 Milan Šabata Mírová Není k dispozici Zde Zde

První závod noční ligy se mi líbil. I přes počáteční zmatky na startu byl závod dobře organizačně zvládnutý. Tratě byly přiměřeně dlouhé, s množstvím voleb. Příjemným zpestřením byla temná část v louce, která prověřila nejen paměť, ale i kvalitu zraku. Zde se podívejte na tratě.
Druhé kolo se i za nepřítomnosti pořadatele velice podařilo. Běželo se v dobře osvětlené části města, takže nebyl problém s dohledávkou kontrol. Volby postupů byly ovšem velice zajímavé. Tratě byly velice spletité, takže spoustu závodníků spletly. Zde se na ně můžete podívat. Zajímavá kontrola byla na průlezce na Rákosníčkově hřišti, kterou si lidé mohli stáhnout jeřábem nebo si k ní vylézt po žebříku.
Tři králové se činili a připravili velice zajímavý závod se spoustou voleb postupu i záludných kontrol. Za start zvolil David Pokorný "Starou poštu", kde bylo připraveno bohaté občerstvení. Velice složité bylo doběhnout tmavou zahradou k mapovému startu, kde jsem se bál, abych nepošlapal kytičky. Běželo se k zámku, po té do parku, na autobusové nádraží, kde někteří závodníci velice dlouho hledali třináctou kontrolu, kterou někdo přemístil. Velice pěkný byl i závěr kolem řeky, kde byli volby postupu, na jaký most půjdu. Tratě jsou k nahlédnutí zde
Na čtvrté kolo byl menší problém sehnat mapu. Nakonec se běželo na mapě Sibiř 1:5 000, což je výřez z mapy Včelí zahrádka. Běželo se v dobře osvětlené městské části zvané Sibiř. Od hotelu Panorama se běželo k panelovým domům v ulici Janáčkova. Dále k atletickému a zimnímu stadionu, do parku, zpátky na Sibiř a do méně osvětlené uličky za "starou vodárnou". Někteří si kvůli trošce světla na mapu seběhli velký kopec (cca 5 vrstevnic). Tady se podívejte na tratě.
Páté kolo proběhlo ve velice komorní atmosféře, dostavilo se pouze pět závodníků. To však nic nezměnilo na kvalitě tratí. Někteří občané se snažili překazit nám tento závod, šlapali po kontrolách a upuštěných průkazkách. Tentokrát byla do tratě přidána i divácká kontrola, na které náš fotograf pořídil zajímavé fotografie.
Šestý nočák byl zcela běžecký. Nebyly zde žádné volby kontrol ani složité dohledávky. Ale i přes to na nás chytrák Milun vymyslel nějakou kulišárnu. Na borovičká u garáží bylo hned několik kontrol. Málokoho napadlo kontrolovat kódy, takže pouze tři lidé v kategorii L nebyl DISK. Tady se podívejte na tratě. U kontroly 14 pořídil náš fotograf pár fotografií.