OB ČSOS | vco-ob.cz | Orlická liga | ORIS | Béďa
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Sportovní oddíl orientačního běhu
Spartak Rychnov nad Kněžnou
Registrační číslo: Heslo:  

Kalendář závodů

Zobrazit: Řazení:   jen budoucí závody

Závody východočeského poháru

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
32 20.4.2024
(13.4.2024)
4.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 40
Vřesník
Skalky, 1:10 000
STH 7:30
přejíždí na odpolední závod
33 20.4.2024
(13.4.2024)
5.VčP Mistrovství oblasti ve sprintu
Přihlášení: 39
Nový Bydžov, městské koupaliště
Nový Bydžov, stav jaro 2024, měřítko 1:4000, E=2,5 m, mapový klíč ISSprOM 2019-2
HOR
doprava u závodu ve Vřesníku
34 1.5.2024
(23.4.2024)
6.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 14
Louka nad Terezínem - část obce Rudník
Lázně Fořt, stav – jaro 2024, 1 : 10 000, E = 5m
LTU 7:15
35 4.5.2024
(27.4.2024)
7.VčP Mistrovství oblasti na klasické trati
Přihlášení: 8
Hoděšovice, v blízkosti restaurace Koliba
Koliba, 1:15 000 a 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2024, ISOM 2017-2
SHK
36 8.5.2024
(30.4.2024)
8.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 13
Vamberk, chata Vyhlídka
Vyhlídka, 1:10 000, E = 5 m, ISOM 2017-2
VAM
37 18.5.2024
(11.5.2024)
9.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 9
Horní Jelení, RS Tramtaryje
1:10000, E = 5 m, stav jaro 2024, mapový klíč ISOM 2017-2
HJL
38 25.5.2024
(18.5.2024)
10.VčP Mistrovství oblasti na krátké trati
Přihlášení: 7
Studené, sportovní areál a dětské hřiště
Studené III, M 1:10 000, E = 5m, stav léto 2023
ZAM
69 15.6.2024
(8.6.2024)
11.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 8
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole
1:10 000, E=5m, stav jaro 2024, autoři: Petr Mareček, Jan Potštejnský, Ondřej Prášil, Jiří Vištejn
KUN
70 16.6.2024
(8.6.2024)
12.VčP Oblastní žebříček
Přihlášení: 3
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole
1:10 000 (1:15 000 pro DH18C-35C), E=5m, stav jaro 2024, autoři: Petr Mareček, Jan Potštejnský, Ondřej Prášil, Jiří Vištejn
KUN

Mistrovství ČR a závody žebříčku A,B

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
48 21.4.2024
(20.4.2024)
Žebříček B-Čechy 2024
Přihlášení: 8

CSOS
73 27.4.2024
(13.4.2024)
Žebříček B-Čechy
Přihlášení: 15
Tužín
Kumburk, Kozinec
SJC 11:00
74 28.4.2024
(13.4.2024)
Žebříček B-Čechy
Přihlášení: 15
Tužín
Bílkův mlýn
SJC 10:00
79 11.5.2024
(27.4.2024)
Český pohár, WRE, žebříček A
Přihlášení: 2
Hořovice
Hořovice
DKP 09:30
83 1.6.2024
(18.5.2024)
Žebříček B-Čechy Sprint
Přihlášení: 0
Chvaletice
Chvaletice, 1:4000, E = 5m, mapový klíč IISSprOM 2019-2
LPU 10:30
84 1.6.2024
(18.5.2024)
Žebříček B-Čechy KT
Přihlášení: 0
Zdechovice
1:10000, E = 5m, mapový klíč ISOM 2017-2
LPU 15:00
85 2.6.2024
(18.5.2024)
Žebříček B-Čechy
Přihlášení: 0
Zdechovice
pro kategorie DH 16-40 1:15000, ostatní 1:10000, E = 5m, mapový klíč ISOM 2017-2
LPU 10:00
71 15.6.2024
(1.6.2024)
Český pohár, žebříček A
Přihlášení: 0
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole (https://mapy.cz/s/nejavekopo)
1:10 000, E=5m, stav jaro 2024
CSOS 11:00
72 16.6.2024
(1.6.2024)
Český pohár, žebříček A
Přihlášení: 0
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole
1:15 000 (1:10 000), E=5m, stav jaro 2024
CSOS 10:00
86 28.6.2024
(15.6.2024)
Veteraniáda ČR ve sprintu
Přihlášení: 1
Česká Lípa
Psí louka
BOR 17:30
87 29.6.2024
(15.6.2024)
Veteraniáda ČR na klasické trati
Přihlášení: 1
Okřešice
Bílá kaple
BOR 12:00
88 30.6.2024
(15.6.2024)
Veteraniáda ČR na krátké trati
Přihlášení: 1
Okřešice
U Poustevníka
BOR 10:00

Štafety

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
80 11.5.2024
(27.4.2024)
Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
Přihlášení: 10
Kařez-Bouchalka
PGP 15:00
81 12.5.2024
(27.4.2024)
Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
Přihlášení: 9
Kařez-Bouchalka
PGP 10:00

Vícedenní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
75 4.5.2024
(25.4.2024)
Jarní trojúhelník
Přihlášení: 0
Mariánské Lázně
MLA
41 3.7.2024
(8.6.2024)
Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko
Přihlášení: 0
Plzeňsko
CSOS
100 16.8.2024
(30.5.2024)
Sandstones | Pískovce 2024
Přihlášení: 0
Hradčany
1 : 7500
DOK
50 17.8.2024
(29.6.2024)
Rumcajsovy míle 2024
Přihlášení: 4
Boseň, Valečov
SJC
96 23.8.2024
(6.8.2024)
Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji
Přihlášení: 1
Malá Skála
TUR

Ostatní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
104 24.4.2024
()
1.kolo Orlické ligy
Přihlášení: 0
Šedivec
ZAM 15:30
od ZUŠ

Závody TrailO

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
67 14.9.2024
(7.9.2024)
Memoriál Petry Severýnové - PreO
Přihlášení: 0
Dvůr Králové nad Labem
Tambor
OAV 13:00
68 15.9.2024
(6.9.2024)
Memoriál Petry Severýnové - TempO
Přihlášení: 0
Vrchlabí
OAV 10:00

Závody MTBO

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
62 21.4.2024
(16.4.2024)
Bajky kolem Dvora
Přihlášení: 4

OAV
63 27.4.2024
(15.4.2024)
Český pohár 3. kolo
Přihlášení: 2
Balatonfüred
23H 13:00
64 28.4.2024
(15.4.2024)
Český pohár 4. kolo
Přihlášení: 2
Balatonfüred
23H 10:00

Jiné

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
54 1.5.2024
(30.4.2024)
Objednávka dresů Synyt (dírkované)
Přihlášení: 5
velikosti XS - S - M - L - XL (zadejte do kategorie)
cena 550,-
55 1.5.2024
(30.4.2024)
Objednávka overal kalhoty (ATEX)
Přihlášení: 2
velikosti 122-128 / 134 - 140 / 146 / 152 / XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL
k základní velikosti je možné si připsat do poznámky, o kolik ji chcete delší/kratší např. L+10 cm

cena 1657,-
56 1.5.2024
(30.4.2024)
Objednávka overal bunda (ATEX)
Přihlášení: 1
velikosti 122-128 / 134 - 140 / 146 / 152 / XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL
k základní velikosti je možné si připsat do poznámky, o kolik ji chcete delší/kratší např. L+10 cm
cena 2140,-
 
 
© 2014 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.