Srkáči | OB ČSOS | vco-ob.cz | Orlická liga | ORIS | Béďa
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Sportovní oddíl orientačního běhu
Spartak Rychnov nad Kněžnou
Registrační číslo: Heslo:  

Kalendář závodů

Zobrazit: Řazení:   jen budoucí závody

Všechny závody seřazené podle data

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
2 12.1.2019
(11.1.2019)
3.RK NOB
Přihlášení: 2
Altán při vstupu do Včelného
Lesopark Včelný 1 : 7 500
Daniel Locker 18:00
17 26.1.2019
(25.1.2019)
4. RK NOB
Přihlášení: 2
Palackého náměstí 23, Kostelec n. Orl.
Kost elec 1 : 4 000
David Pokorný 18:00
23 9.2.2019
(8.2.2019)
5. RK NOB
Přihlášení: 2
Tunel pod zámkem v Rychnově n. Kn.
Daniel Locker 18.00
3 15.-17.2.2019
(6.1.2019)
Školení trenérů 3. třídy
Přihlášení: 2
Hradec Králové
VCO
4 16.-17.2.2019
(2.2.2019)
Školení rozhodčích 2. třídy
Přihlášení: 1
Hradec Králové
CSOS
28 16.2.2019
(13.2.2019)
Valentýnské motání
Přihlášení: 2
Andrlův chlum
KUO 18:00
platba individuálně u pořadatele
18 17.2.2019
(9.2.2019)
Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika
Přihlášení: 9
Hradec Králové - Slezská plovárna
Malšovice, M 1:10000, E 5 m, 2018, A4
SHK 09:30
platba individuálně u pořadatele
55 23.2.2019
(22.2.2019)
6. RK NOB
Přihlášení: 1
Klubovna SRK
Tomáš Locker 18:00
1 28.2.2019
(26.2.2019)
Registrace a členský příspěvek 2019
Přihlášení: 102
Do kategorie zadává
čestný člen CC, žáci přes Déčko DDM, ostatní nic

56 28.2.2019
(24.2.2019)
Registrace TrailO 2019
Přihlášení: 3


57 9.3.2019
(5.3.2019)
PRAGA MAGICA
Přihlášení: 3
Praha
Praga Caput Regni MXIX
VSP 11:00
platba individuálně u pořadatele
31 10.3.2019
(7.3.2019)
Brutus kros 2019
Přihlášení: 0
Roudnička - Hradec Králové
PHK 10:00
20 16.3.2019
(9.3.2019)
Veřejný závod (Jarní skály)
Přihlášení: 8
Podkost
Kost JIH 2018
TUV
59 17.3.2019
(16.3.2019)
Probíhání tratí na VčP
Přihlášení: 18
Byzhradec, myslivecká chata
do poznámky uveďte kategorii, kterou chcete probíhat
Tomáš Locker 15.00
19 22.3.2019
(16.3.2019)
Veřejný závod (Jarní pohár)
Přihlášení: 7
Biřička - Hradec Králové
PHK 19:30
21 23.3.2019
(16.3.2019)
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Přihlášení: 20
Stříbrný rybník - Hradec Králové
PHK 12:00
22 24.3.2019
(16.3.2019)
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Přihlášení: 50
Stříbrný rybník - Hradec Králové
PHK
58 29.3.2019
()
5.Sudetské Tojnárkovo bloudění
Přihlášení: 0
přihlášky individuálně u pořadatele

32 30.3.2019
(23.3.2019)
Oblastní žebříček POŘÁDÁME!!!
Přihlášení: 15
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
SRK
29 31.3.2019
(30.3.2019)
INOV-8 CUP - žebříček A 2019
Přihlášení: 2
Pro hodnocení v ŽA je nutné se přihlásit
CSOS
60 31.3.2019
(23.3.2019)
První Jarní Zero
Přihlášení: 1

JPV
61 31.3.2019
(24.3.2019)
Veřejný závod
Přihlášení: 1
Čechy pod Kosířem, multifunkční hala
JPV 10:00
33 6.4.2019
(30.3.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 16
Dřevěnice, volejbalové kurty TJ Sokol
Špica
SJC 7:15
34 6.4.2019
(30.3.2019)
Mistrovství oblasti ve sprintu
Přihlášení: 15
Hořice, stadion TJ Jiskra
Gothard, 1:5000, E = 2,5 m, stav jaro 2019
HOR
35 13.4.2019
(26.3.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
Přihlášení: 2
Boháňka - Skála
Vřešťovský chlum, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
SHK 21:00
36 14.4.2019
(6.4.2019)
INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Přihlášení: 7
Boháňka - Skála
Skála, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
SHK 7:30
24 19.4.2019
()
Velikonoce ve skalách
Přihlášení: 8
Kozly (okres Česká Lípa)
Pavlínino údolí, Kozelská rokle, Skleněný vrch
DKP
37 27.4.2019
(20.4.2019)
Mistrovství oblasti na krátké trati
Přihlášení: 6
Ústí nad Orlicí - Andrlův chlum
Andrlák, 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2019
KUO
38 1.5.2019
(24.4.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 6

STH
39 4.5.2019
(27.4.2019)
Mistrovství oblasti na klasické trati
Přihlášení: 6
Kozodry
VAM
40 11.5.2019
()
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE
Přihlášení: 0

KSU
41 11.5.2019
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Přihlášení: 0

KSU
42 12.5.2019
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 0

KSU
43 18.5.2019
(4.5.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Přihlášení: 0
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Čáslav, 1:4000
LPU 13:00
30 19.5.2019
(19.5.2019)
Žebříček B-Čechy východ 2019
Přihlášení: 0
Pro hodnocení v ŽB je nutné se přihlásit
CSOS
44 19.5.2019
(4.5.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Přihlášení: 0
Pardubice, Polabiny 3
Polabiny 3, 1:4000
LPU 09:00
45 25.5.2019
(18.5.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 3
Jilemnice - Kuvajt
JIL
46 25.5.2019
(18.5.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1
Vysoké nad Jizerou – areál Ústavu CHiRu
JIL
47 1.6.2019
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Větrný Jeníkov
SJI
48 2.6.2019
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Větrný Jeníkov
SJI
49 8.6.2019
(1.6.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 2
Areál TJ Slavia Hradec Králové
SHK
50 8.6.2019
(1.6.2019)
Mistrovství oblasti štafet
Přihlášení: 0
Areál kynologického výcviku Policie ČR Hradec Králové, Hradečnice
SHK 10:00
51 15.6.2019
()
Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0

VBM
52 16.6.2019
()
Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ
Přihlášení: 0

VBM
53 22.6.2019
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Přihlášení: 0

LTU
54 23.6.2019
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
Přihlášení: 0

LTU
62 24.7.2019
(29.4.2019)
Bohemia orienteering
Přihlášení: 2
centrum Nový Bor, sportovní hala
BOR 09:00
11 7.8.2019
(29.4.2019)
Orienteering Adventure
Přihlášení: 17

OAV
   
© 2014 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.