Srkáči | OB ČSOS | vco-ob.cz | Orlická liga | ORIS | Béďa
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Sportovní oddíl orientačního běhu
Spartak Rychnov nad Kněžnou
Registrační číslo: Heslo:  

Kalendář závodů

Zobrazit: Řazení:   jen budoucí závody

Závody východočeského poháru

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
5 27.3.2021
()
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Hradec Králové, Stříbrný rybník
PHK
11 10.4.2021
(3.4.2021)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0

Don, 1:10000, E 5m, stav duben 2021, ISOM2017, hl. kartograf Tomáš Leštínský
OAV
10 11.4.2021
(3.4.2021)
Mistrovství oblasti ve sprintu
Přihlášení: 0
Dvůr Králové, hříště Juty
Podhart, 1:5000, E 2.5m, stav duben 2021, ISSOM2019, hl. kartograf Tomáš Leštínský
OAV
12 17.4.2021
(10.4.2021)
Oblastní žebříček - Pořádáme!!!
Přihlášení: 2
Bělá, část Zadní Ochoz
Pěčínská přehrada, 1:10 000, E = 5 m, stav březen 2021
SRK 10:00
13 24.4.2021
(17.4.2021)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Obec Šedivec
Jablonský les
ZAM
14 1.5.2021
(24.4.2021)
Mistrovství oblasti na krátké trati
Přihlášení: 2
Čermná nad Orlicí
Brodec 2021, 1:10 000, stav duben 2021, ISOM 2017
VAM
15 15.5.2021
(15.5.2021)
Mistrovství oblasti na klasické trati
Přihlášení: 0
Hajnice
pro DH16 – DH45C 1:15 000, ostatní 1:10 000
MTU
16 29.5.2021
(22.5.2021)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Vysoká u Holic
pro kategorie H/D16 – 21 1:15000, E = 5m; pro ostatní kategorie 1:10000, E = 5m
LPU 12:00
17 30.5.2021
(22.5.2021)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Vysoká u Holic
1:10000, E = 5m
LPU 10:00
18 5.6.2021
(29.5.2021)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0
Češov
Češovské Valy, 1:10000/15000, ISOM 2017, stav jaro 2021
SJC

Mistrovství ČR a závody žebříčku A,B

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
32 1.1.2021
(9.4.2021)
INOV-8 CUP - žebříček A 2021
Přihlášení: 0

CSOS
33 1.1.2021
(22.5.2021)
Žebříček B-Čechy východ 2021
Přihlášení: 0

CSOS
22 17.4.2021
(3.4.2021)
Mistrovství ČR v nočním OB
Přihlášení: 0
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
VPM 21:00
23 17.4.2021
(3.4.2021)
Veteraniáda ČR v nočním OB
Přihlášení: 0

VPM 21:00
24 18.4.2021
(3.4.2021)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
Přihlášení: 0

VPM
29 8.5.2021
()
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
Přihlášení: 0
Jihlava
SJI
34 22.5.2021
(8.5.2021)
Mistrovství ČR ve sprintu
Přihlášení: 0
Šternberk, hala Ecce Homo
Šternberk, 1:4 000, e=2m, ISSprOM, vodovzdorně upravena
STE 13:00
36 29.5.2021
(19.5.2020)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0
Nejdek-Oldřichov
LPM 13:00
37 30.5.2021
(19.5.2020)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0
Nejdek-Oldřichov
LPM 10:00
38 12.6.2021
()
Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)
Přihlášení: 0

SSU
39 13.6.2021
()
Mistrovství ČR na krátké trati (finále)
Přihlášení: 0

SSU
40 19.6.2021
(5.6.2021)
Žebříček B-Čechy východ
Přihlášení: 0
Písecké hory, Paseky
Bytina
OPI
41 20.6.2021
(5.6.2021)
Žebříček B-Čechy východ
Přihlášení: 0
Písecké hory, Paseky
Matka
OPI
42 25.6.2021
()
Veteraniáda ČR ve sprintu
Přihlášení: 0

KON

Štafety

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
19 2.3.2021
()
Jarní pohár - štafety
Přihlášení: 0

PHK
30 8.5.2021
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 0
Horní Hutě (Čeřínek)
SJI
31 9.5.2021
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 0
Horní Hutě (Čeřínek)
SJI
35 23.5.2021
(8.5.2021)
Mistrovství ČR sprintových štafet
Přihlášení: 0
Litovel, areál TJ Tatran Litovel
Litovel, 1:4 000, e=2m, ISSprOM, vodovzdorně upravena
STE 09:30

Vícedenní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
6 2.4.2021
()
STORNO!!! Velikonoce ve skalách
Přihlášení: 0
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Selská rokle, Uhlířův důl, Braniborská jeskyně 2021, U jezírka, Starý Berštejn 2021, Šedina 2021
DKP
25 30.4.2021
()
Jarní trojúhelník
Přihlášení: 0

MLA
49 3.7.2021
(30.3.2021)
WOC Tour 2021
Přihlášení: 0
Doksy - Poslův Mlýn
CSOS
43 21.7.2021
(29.4.2021)
Bohemia Orienteering
Přihlášení: 0
Nový Bor
1:10000 / 1:7500
BOR 09:00
53 6.8.2021
(30.5.2021)
Orienteering Adventure
Přihlášení: 12

OAV

Ostatní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
3 30.1.2021
(29.1.2021)
3. RK NOB
Přihlášení: 6
sochy sv. Jana Nepomuckého v ulici Javornická
Černý panelák 1 : 4 000, ekvidistance 2 m, stav leden 2021
Daniel Locker 17:30
51 6.2.2021
(5.2.2021)
4. RK NOB
Přihlášení: 4
Kostelec n. Orl., most přes slepé rameno Orlice v ul. Za Nádražím
Podhorní Mlýn 1:4000, stav léto 2018
Tomáš Locker 17:30
4 21.2.2021
(14.2.2021)
Zimní hradubická liga - sprint
Přihlášení: 2
Hradec Králové - poblíž křiž. ulic Gagarinova a Ječná
Piletický potok, M 1:4000, E 2m, stav leden 2021, A4, většina prostoru zmapována poprvé
SHK 10:00
59 27.2.2021
(26.2.2021)
5. RK NOB
Přihlášení: 7
Rychnov nad Kněžnou, pod schody u jízdárny
Rychnov n. Kn., stav léto 2013
Kája Cejpková 18:00
52 7.3.2021
()
ZRUŠENO!!! Zimní hradubická liga
Přihlášení: 8
Les u Strašova
1:10000
LPU 10:00
20 26.3.2021
()
Jarní pohár - NOB
Přihlášení: 0

PHK

Jiné

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
50 20.2.2021
(6.2.2021)
Školení rozhodčích 2. třídy
Přihlášení: 1

CSOS
1 28.2.2021
(27.2.2021)
Registrace a členský příspěvek 2021
Přihlášení: 105
Do kategorie zadává
čestný člen CC, žáci přes Déčko DDM, ostatní nic

2 28.2.2021
(24.2.2021)
Registrace TrailO 2021
Přihlášení: 3


   
© 2014 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.