Srkáči | OB ČSOS | vco-ob.cz | Orlická liga | ORIS | Béďa
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Sportovní oddíl orientačního běhu
Spartak Rychnov nad Kněžnou
Registrační číslo: Heslo:  

Kalendář závodů

Zobrazit: Řazení:   jen budoucí závody

Závody východočeského poháru

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
22 24.3.2019
(16.3.2019)
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Přihlášení: 50
Stříbrný rybník - Hradec Králové
PHK
32 30.3.2019
(23.3.2019)
Oblastní žebříček POŘÁDÁME!!!
Přihlášení: 19
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
SRK
33 6.4.2019
(30.3.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 49
Dřevěnice, volejbalové kurty TJ Sokol
Špica
SJC 7:15
34 6.4.2019
(30.3.2019)
Mistrovství oblasti ve sprintu
Přihlášení: 44
Hořice, stadion TJ Jiskra
Gothard, 1:5000, E = 2,5 m, stav jaro 2019
HOR
36 14.4.2019
(6.4.2019)
INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Přihlášení: 54
Boháňka - Skála
Skála, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
SHK 8:30
37 27.4.2019
(20.4.2019)
Mistrovství oblasti na krátké trati
Přihlášení: 56
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum
Vicenova studánka, 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2019
KUO
38 1.5.2019
(24.4.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 44
Mostek koupaliště
STH 7:30
39 4.5.2019
(27.4.2019)
Mistrovství oblasti na klasické trati
Přihlášení: 65
Kozodry
VAM
45 25.5.2019
(18.5.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 44
Jilemnice - Kuvajt
JIL 7:00
46 25.5.2019
(18.5.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 43
Vysoké nad Jizerou – areál Ústavu CHiRu
JIL
49 8.6.2019
(1.6.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 40
Areál TJ Slavia Hradec Králové
SHK
136 7.9.2019
(31.8.2019)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 41
Choceň
Zároveň ŽB Čechy východ
CHC 12:00
138 8.9.2019
(31.8.2019)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 39
Choceň
Zároveň ŽB Čechy východ
CHC 10:00
146 14.9.2019
(7.9.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 26
louka u restaurace Möhwaldova bouda
Mejvaldka
VRL 7:00
147 28.9.2019
(21.9.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 40
Červená Voda-Šanov
ZAM 7:45
148 12.10.2019
(5.10.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 32
Pecka
Pecka 2019
NPA 7:30
149 19.10.2019
(12.10.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 35
Radvanice
Žaltman – Kolčarka
SNA 7:30
150 26.10.2019
(19.10.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 37
Vyhnánov - kemp Nesytá
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
PHK 7:45
151 2.11.2019
(26.10.2019)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 43
Přelovice
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
LPU 7:45

Mistrovství ČR a závody žebříčku A,B

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
29 31.3.2019
(30.3.2019)
INOV-8 CUP - žebříček A 2019
Přihlášení: 2
Pro hodnocení v ŽA je nutné se přihlásit
CSOS
35 13.4.2019
(26.3.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
Přihlášení: 4
Boháňka - Skála
Vřešťovský chlum, M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
SHK 21:00
40 11.5.2019
(28.4.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE
Přihlášení: 6
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
nová, 1:4000, E=2m, květen 2019, A4
KSU
43 18.5.2019
(4.5.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Přihlášení: 11
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Čáslav, 1:4000
LPU 13:00
30 19.5.2019
(19.5.2019)
Žebříček B-Čechy východ 2019
Přihlášení: 9
Pro hodnocení v ŽB je nutné se přihlásit
CSOS
47 1.6.2019
(18.5.2019)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 16
Větrný Jeníkov
SJI
115 1.6.2019
(12.5.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
Přihlášení: 5
Nová Skalka (Skalka u Doks)
DKP 12:00
48 2.6.2019
(18.5.2019)
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 16
Větrný Jeníkov
SJI
116 2.6.2019
(12.5.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
Přihlášení: 5
Nová Skalka (Skalka u Doks)
DKP 10:00
51 15.6.2019
(1.6.2019)
Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 20
Vranov
VBM
52 16.6.2019
(1.6.2019)
Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ
Přihlášení: 20
Vranov
VBM
53 22.6.2019
(1.6.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Přihlášení: 18
Markoušovice
1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
LTU
54 23.6.2019
(1.6.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
Přihlášení: 4
Markoušovice
1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
LTU
pouze T3 a T5
135 7.9.2019
(24.8.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE
Přihlášení: 2
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Měřítko 1:15.000
TZL 12:00
137 8.9.2019
(24.8.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE
Přihlášení: 2
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Měřítko 1:10.000
TZL 10:00
139 14.9.2019
(31.8.2019)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE
Přihlášení: 3
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Český Dub, 1:4 000, E=2m, ISSOM 2007, stav srpen 2019, hlavní kartograf: Jiří Daněk tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
VLI 16:00
142 21.9.2019
(31.8.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Přihlášení: 18
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
TJN
143 22.9.2019
(31.8.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
Přihlášení: 3
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
TJN

Štafety

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
21 23.3.2019
(16.3.2019)
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Přihlášení: 20
Stříbrný rybník - Hradec Králové
PHK 12:00
41 11.5.2019
(28.4.2019)
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Přihlášení: 5
rekreační areál Třemešek u Oskavy
nová, 1:10000, E=5m, květen 2019, A4
KSU
42 12.5.2019
(28.4.2019)
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 2
rekreační areál Třemešek u Oskavy
nová, 1:10000, E=5m, květen 2019, A4
KSU
44 19.5.2019
(4.5.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Přihlášení: 8
Pardubice, Polabiny 3
Polabiny 3, 1:4000
LPU 09:00
50 8.6.2019
(1.6.2019)
Mistrovství oblasti štafet
Přihlášení: 35
Areál kynologického výcviku Policie ČR Hradec Králové, Hradečnice
SHK
140 14.9.2019
(31.8.2019)
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 1
Kořenov - Horní Polubný
Zvonice
TUR 10:00
141 15.9.2019
(31.8.2019)
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 1
Český Dub, část Malý Dub, soukromá louka, 50.6715519N, 14.9777461E
Rasova rokle, 1:10 000, E=5m, ISOM 2017, stav červen 2019, hlavní kartograf: Ivo Habán, tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
VLI 10:00
144 5.10.2019
(21.9.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
Přihlášení: 8
Tis u Blatna
PGP
145 6.10.2019
(21.9.2019)
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
Přihlášení: 8
Tis u Blatna
PGP
163 19.10.2019
(13.10.2019)
Veřejný závod štafet - Hanácká oblast
Přihlášení: 4
Řídeč
STE
160 20.10.2019
(12.10.2019)
Rodinné štafety
Přihlášení: 0
Brumbárov
Přihlášky indiv.u pořadatele
LPU

Vícedenní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
58 29.3.2019
()
5.Sudetské Tojnárkovo bloudění
Přihlášení: 0
přihlášky individuálně u pořadatele

24 19.4.2019
()
Velikonoce ve skalách
Přihlášení: 8
Kozly (okres Česká Lípa)
Pavlínino údolí, Kozelská rokle, Skleněný vrch
DKP
119 28.6.2019
()
Cena střední Moravy
Přihlášení: 10
Kladky - lyžařský areál
KON
82 5.7.2019
()
Třemošná 2019
Přihlášení: 2

LPM
86 12.7.2019
()
H.S.H Vysočina cup
Přihlášení: 13
Svratouch
CHT
76 19.7.2019
()
Grand prix Silesia
Přihlášení: 6
Bohdanovice
AOP
62 24.7.2019
()
Bohemia orienteering
Přihlášení: 5
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
BOR 09:00
133 3.8.2019
()
Lokotour Bedřichov 2019
Přihlášení: 4
Bedřichov
Kanál, 1:10 000, E=5m
LLI 10:00
134 4.8.2019
()
Lokotour Bedřichov 2019
Přihlášení: 4
Bedřichov v Jizerských horách
Vodní zámek, 1:10 000, E=5m
LLI 10:00
11 7.8.2019
()
Orienteering Adventure
Přihlášení: 25
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
OAV
152 7.8.2019
()
Orientering Adventure - noční
Přihlášení: 5
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
OAV 21:30
75 16.8.2019
()
Rumcajsovy míle
Přihlášení: 5
Zámostí-Blata
SJC
94 16.8.2019
()
Rumcajsovy míle - nesoutěžní
Přihlášení: 2
Zámostí-Blata
SJC
127 23.8.2019
()
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji
Přihlášení: 11
Vyskeř
TUR 15:00
98 30.8.2019
()
Cena východních Čech
Přihlášení: 5
Krasnice
LPU 15:00
102 30.8.2019
()
Interkompas 45
Přihlášení: 1
Číměř, LDT Bílá skála
SJH
106 30.8.2019
()
West cup
Přihlášení: 0
Nejdek
NEK
153 31.8.2019
()
Veřejný závod
Přihlášení: 2
Čáslav, sokolovna
Čáslav 1:4000
LPU 16:00

Ostatní závody

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
126
()

Přihlášení: 0


2 12.1.2019
(11.1.2019)
3.RK NOB
Přihlášení: 2
Altán při vstupu do Včelného
Lesopark Včelný 1 : 7 500
Daniel Locker 18:00
17 26.1.2019
(25.1.2019)
4. RK NOB
Přihlášení: 2
Palackého náměstí 23, Kostelec n. Orl.
Kost elec 1 : 4 000
David Pokorný 18:00
23 9.2.2019
(8.2.2019)
5. RK NOB
Přihlášení: 2
Tunel pod zámkem v Rychnově n. Kn.
Daniel Locker 18.00
28 16.2.2019
(13.2.2019)
Valentýnské motání
Přihlášení: 2
Andrlův chlum
KUO 18:00
platba individuálně u pořadatele
18 17.2.2019
(9.2.2019)
Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika
Přihlášení: 9
Hradec Králové - Slezská plovárna
Malšovice, M 1:10000, E 5 m, 2018, A4
SHK 09:30
platba individuálně u pořadatele
55 23.2.2019
(22.2.2019)
6. RK NOB
Přihlášení: 1
Klubovna SRK
Tomáš Locker 18:00
57 9.3.2019
(5.3.2019)
PRAGA MAGICA
Přihlášení: 3
Praha
Praga Caput Regni MXIX
VSP 11:00
platba individuálně u pořadatele
31 10.3.2019
(7.3.2019)
Brutus kros 2019
Přihlášení: 0
Roudnička - Hradec Králové
PHK 10:00
20 16.3.2019
(9.3.2019)
Veřejný závod (Jarní skály)
Přihlášení: 8
Podkost
Kost JIH 2018
TUV
19 22.3.2019
(16.3.2019)
Veřejný závod (Jarní pohár)
Přihlášení: 7
Biřička - Hradec Králové
PHK 19:30
60 31.3.2019
(23.3.2019)
První Jarní Zero
Přihlášení: 1

JPV
61 31.3.2019
(24.3.2019)
Veřejný závod
Přihlášení: 1
Čechy pod Kosířem, multifunkční hala
JPV 10:00
73 6.4.2019
(30.3.2019)
Mistrovství středočeské oblasti ve sprintu
Přihlášení: 6
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
KAM 10:00
68 10.4.2019
()
1. orlická liga
Přihlášení: 1

SRK
69 24.4.2019
()
2. orlická liga
Přihlášení: 0

ZAM 15:30
112 1.5.2019
(27.4.2019)
Oblastní žebříček - střední Čechy
Přihlášení: 1
Čelákovice
Čelákovice
SPC 10:00
113 8.5.2019
(1.5.2019)
Mistrovství oblasti na krátké trati - střední Čechy
Přihlášení: 5
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Červená hlína západ
VSP 11:00
114 8.5.2019
(1.5.2019)
Oblastní žebříček - Morava
Přihlášení: 1

ZBM
118 15.5.2019
()
WOD Rychnov n.Kn.
Přihlášení: 0
Altán u lesa Včelný

70 22.5.2019
()
3. orlická liga
Přihlášení: 0

KUO 15:30
71 5.6.2019
()
Dny orientace v přírodě
Přihlášení: 0

KUO 15:30
128 8.6.2019
(1.6.2019)
Mistrovství oblasti na klasické trati - Valašská oblast
Přihlášení: 0
Nová Dědina
Tabarky 2019, 1:15 000, E=5m pro kategorie D/H16 až D/H21, pro ostatní kategorie 1:10 000, E=5m stav květen 2019,
SKM 10:00
125 9.6.2019
(2.6.2019)
Oblastní žebříček - pražský žebříček
Přihlášení: 0
Malé Kyšice - Poteplí
Brdce, 1 : 10 000, e5m, ISOM2000
LME 11:00
129 12.6.2019
()
4. orlická liga
Přihlášení: 0

VAM
72 19.6.2019
()
5. orlická liga
Přihlášení: 0

DOB 15:30
123 25.6.2019
(15.6.2019)
České akademické hry
Přihlášení: 2
Brno, kampus VUT
Technologický park, 1:4 000, E = 5m, ISSprOM 2019
TBM 14:00
124 26.6.2019
(15.6.2019)
České akademické hry
Přihlášení: 2
Popůvky
Šibeník, 1:10 000, E = 5m, ISOM 2017-2
TBM 10:30
154 11.9.2019
()
Orlická liga
Přihlášení: 0

SRK
156 25.9.2019
()
Orlická liga
Přihlášení: 0

VAM+KOR
157 9.10.2019
()
Orlická liga
Přihlášení: 0

ZAM 15:30
161 12.10.2019
(5.10.2019)
Oblastní žebříček - Hanácká oblast
Přihlášení: 1
Bouzov
JPV 11:00
162 19.10.2019
(13.10.2019)
Oblastní žebříček - Hanácká oblast
Přihlášení: 12
Řídeč
STE
158 23.10.2019
()
Orlická liga
Přihlášení: 0

KUO 15:30
165 2.11.2019
(27.10.2019)
Oblastní žebříček - Hanácká oblast
Přihlášení: 1
Náměšť na Hané
Švédská hradba II ,1:10 000 ,E = 5M
UOL
159 6.11.2019
()
Orlická liga
Přihlášení: 0

SRK

Jiné

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
3 15.-17.2.2019
(6.1.2019)
Školení trenérů 3. třídy
Přihlášení: 2
Hradec Králové
VCO
4 16.-17.2.2019
(2.2.2019)
Školení rozhodčích 2. třídy
Přihlášení: 1
Hradec Králové
CSOS
1 28.2.2019
(26.2.2019)
Registrace a členský příspěvek 2019
Přihlášení: 102
Do kategorie zadává
čestný člen CC, žáci přes Déčko DDM, ostatní nic

56 28.2.2019
(24.2.2019)
Registrace TrailO 2019
Přihlášení: 3


59 17.3.2019
(16.3.2019)
Probíhání tratí na VčP
Přihlášení: 18
Byzhradec, myslivecká chata
do poznámky uveďte kategorii, kterou chcete probíhat
Tomáš Locker 15.00
110 18.-21.4.2019
(16.4.2019)
Velikonoční soustředění - žactvo
Přihlášení: 19
Miletín

Dana Peremská
111 19.-22.4.2019
(14.4.2019)
Velikonoční soustředění - dorost
Přihlášení: 2
Mužský

Jan Šklíba
132 21.6.2019
(18.6.2019)
Závěrečný trénink rychnOv-400
Přihlášení: 24
Do poznámky uveďte zda chcete kuře
16:00
130 29.6.2019
()
MČR Rogaining
Přihlášení: 0
přihlášky individuálně u pořadatele

117 23.-25.8.2019
(30.7.2019)
Letní soustředění - dorost
Přihlášení: 12
Bramberk

Jan Šklíba
131 29.-31.8.2019
(30.6.2019)
Letní soustředění - žáctvo
Přihlášení: 20
Hradec Králové - Stříbrný rybník

Dana peremská
155 8.-10.11.2019
(23.10.2019)
Zakončení sezóny 2019 – skupina dorostu
Přihlášení: 16
Chalupa U Supa Deštné v Orlických horách
Cena 1.500,- Kč celkem za ubytování, stravu a dopravu, příspěvek oddílu cca 500,- Kč (dle počtu přihlášených), konečná cena bude upřesněna po ukončení přihlášek.
Jan Šklíba
164 8.-10.11.2019
(30.10.2019)
Zakončení sezóny 2019 - žactvo
Přihlášení: 20
Šajtava
Dana Peremská
   
© 2014 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.