hlavicka

bokl
Příprava akce je v plném proudu. Tranzity jsou zajištěny, trajekt se řeší. Ubytování zajištěno, tratě začínám tvořit a pomalu uvažuju co vzít s sebou. Máme ještě jedno místo volné.

V týdnu rozešlu definitivní poptávku po přihláškách k 10.5.

Přes nulové doplňování nových informací se neustále pod pokličkou švédské akce něco děje. Sleduju závodní možnosti, vyhledávám možné nové pobytové lokality a řeším případný menší zájem účastníků.
Jedinou náborovou aktivitou nejspíš bude pouhé vyvěšení několika letáků na prvních dvou závodech ŽA-LTU/SHK, ve dnech 30.4. a 1.5.

Přihlašujte se. Nová pozvánka na letní zájezd do Švédska je zveřejněna.

Vše níže napsané je minulostí.
O-ringen bude, ale jindy, až bude více závodících zájemců.
Pro rok 2016 pojedeme do Švédska bez velkých závodnických ambicí. Ukážeme si nejrůznější terény, navštívíme kulturní i přírodní zajímavosti. Příště si pojedete již sami bez nutného kvalitního rozkoukávání a nasávání prvních poznatků o této skandinávské zemi. Pozvánka je dopsána. Jen si ji nechám chvilku uležet. Od posledního zápisu na stránku se rozmnožil i počet případných zájemců. Začněte se připravovat, brzy bude vyhlášeno přihlašování. Termín 17.-30.7. 2016

Do termínu přihlášek, z důvodu nejlevnějšího startovného na O-ringen, zbývá již pár dní. Současný stav přihlášených. Pokud do 25.10 nebude přihlášeno cca 40 lidí nemá smysl nic pořádat.

Zveřejňuju pozvánku na letní zájezd do Švédska. K pozvánce náleží i fotopozvánka z dílny Honzy Šklíby na dodané fotky z minulých cest po zmiňovaných lokalitách. Občas je použit i web. (zapněte si zvuk).

Před vlastní pozvánkou přináším neméně důležitý přehled vypsaných kategorií na O-ringu. Doporučuju přečíst si přiložené vysvětlení barevnostní škály stavby tratí. Bližší informace.

Pozvánka na plánovanou akci v příštím roce bude v nejbližších dnech zveřejněna. Původní pdf-ko je půl roku stará ochutnávka pro zjištění zájmu.
bokr
okraj