Srkáči | OB ČSOS | vco-ob.cz | Orlická liga | ORIS | Béďa
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Sportovní oddíl orientačního běhu
Spartak Rychnov nad Kněžnou
Registrační číslo: Heslo:  

Kalendář závodů

Zobrazit: Řazení:   jen budoucí závody

Všechny závody seřazené podle data

ID Datum
(Přihlašky)
Název závodu Místo a mapa Pořádá Odjezd
Vedoucí
3
()

Přihlášení: 0 (seznam)


10 2.1.2018
(1.4.2018)
INOV-8 CUP - žebříček A 2018
Přihlášení: 1 (seznam)

Kde chce být hodnocen v ŽA, musí se přihlásit
CSOS
11 2.1.2018
(30.4.2018)
Žebříček B-Čechy východ 2018
Přihlášení: 0 (seznam)

Kde chce být hodnocen v ŽB, musí se přihlásit
CSOS
2 3.2.2018
(2.2.2018)
5. RK NOB
Přihlášení: 7 (seznam)
U vlakové zastávky RK
ČernobíLáň, 1 : 4 000
David Pokorný 18:00
9 11.2.2018
(5.2.2018)
Zimní hradubická liga
Přihlášení: 11 (seznam)
Hradec Králové - ZŠ Bezručova
Labské louky, 1:10000, stav 2014-2018
SHK 10:00
109 17.2.2018
(14.2.2018)
Valentýnské motání - noční
Přihlášení: 5 (seznam)
ulice Polská , salonek restaurace Šnyt
Štěpnice, 1:4 000, E = 2 m,
KUO
110 24.2.2018
(22.2.2018)
Seminář ISOM2017
Přihlášení: 5 (seznam)
místo bude upřesněno
Jan Potštejnský 17:00
1 28.2.2018
(24.2.2018)
Registrace a členský příspěvek 2018
Přihlášení: 40 (seznam)
Do kategorie zadává
čestný člen CC, žáci přes Déčko DDM, ostatní nic

12 4.3.2018
(2.3.2018)
Brutus kros 2018
Přihlášení: 0 (seznam)
Roudnička, Hradec Králové
PHK 10:00
13 17.3.2018
(9.3.2018)
Veřejný závod (Jarní skály)
Přihlášení: 0 (seznam)
Podkost
Kost 2018 (bude upřesněno)
TUV 10:30
14 23.3.2018
(17.3.2018)
Veřejný závod (Jarní pohár) - NOB
Přihlášení: 0 (seznam)
Nový Hradec Králové
PHK
15 24.3.2018
(17.3.2018)
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Přihlášení: 0 (seznam)

PHK
16 25.3.2018
(17.3.2018)
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Přihlášení: 3 (seznam)
Staré Nechanice
PHK 10:00
5 30.3.2018
(10.3.2018)
Velikonoce ve skalách
Přihlášení: 17 (seznam)
Nedamov a Jestřebí
DKP
17 7.4.2018
(31.3.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1 (seznam)
Zdobín - hřiště
Miletínské Lázně (2018), Čeperka (2018)
SHK 10:00
18 14.4.2018
(7.4.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 2 (seznam)
Vojice - koupaliště
SJC
19 14.4.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
Přihlášení: 0 (seznam)
Horní Brusnice
STH
20 15.4.2018
(1.4.2018)
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
Přihlášení: 1 (seznam)
Jičín
SJC 11:00
21 21.4.2018
(14.4.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1 (seznam)
Retropark Sejfy
LTU 10:00
25 21.4.2018
()
Žebříček B-Morava
Přihlášení: 0 (seznam)

LCE
24 22.4.2018
()
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
Přihlášení: 0 (seznam)

LCE
22 28.4.2018
(21.4.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1 (seznam)
Semtěš
Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000
LPU 10:00
23 28.4.2018
(21.4.2018)
Mistrovství oblasti ve sprintu
Přihlášení: 1 (seznam)
Heřmanův Městec
Heřmanův Městec, 1:5000, ISSOM 2007
LPU 15:30
26 5.5.2018
(17.4.2018)
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0 (seznam)

PGP 12:00
27 5.5.2018
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

PHK
28 6.5.2018
(17.4.2018)
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0 (seznam)

PGP 09:30
29 6.5.2018
()
Žebříček B-Čechy východ
Přihlášení: 0 (seznam)

PHK
30 8.5.2018
(1.5.2018)
Mistrovství oblasti na krátké trati
Přihlášení: 1 (seznam)
Lány
Valdov, 1:10000
NPA 10:00
31 12.5.2018
(5.5.2018)
Mistrovství oblasti na klasické trati
Přihlášení: 1 (seznam)
Byzhradec
POŘÁDÁME
SRK 10:00
32 20.5.2018
()
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

VTA
33 26.5.2018
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Přihlášení: 0 (seznam)
louka u Bílého potoka, Třemošná
LPM
34 26.5.2018
()
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

VPM
36 27.5.2018
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Přihlášení: 0 (seznam)
louka u Bílého potoka, Třemošná
LPM
38 2.6.2018
(26.5.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1 (seznam)
Nový Hrádek
DOB 10:00
39 2.6.2018
(26.5.2018)
Mistrovství oblasti štafet
Přihlášení: 0 (seznam)
Nový Hrádek
DOB 14:00
40 9.6.2018
()
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Přihlášení: 0 (seznam)

ASU
42 9.6.2018
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Číměř, LDT Bílá Skála
SJH
43 10.6.2018
()
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Přihlášení: 0 (seznam)

ASU
44 10.6.2018
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Číměř, LDT Bílá Skála
SJH
45 16.6.2018
(16.6.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 1 (seznam)
Kramolna
SNA 10:00
46 20.6.2018
()
Veřejný závod (České akademické hry)
Přihlášení: 0 (seznam)

ZBM
47 21.6.2018
()
Veřejný závod (České akademické hry)
Přihlášení: 0 (seznam)

ZBM
48 23.6.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Přihlášení: 0 (seznam)

TBM
49 24.6.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Přihlášení: 0 (seznam)

TBM
50 29.6.2018
()
Cena střední Moravy
Přihlášení: 0 (seznam)

JPV
54 6.7.2018
()
Veteran cup open
Přihlášení: 0 (seznam)

VAM
58 13.7.2018
()
H.S.H. Vysočina cup
Přihlášení: 0 (seznam)

CHT
62 20.7.2018
(30.5.2018)
Grand prix Silesia
Přihlášení: 0 (seznam)
Mokré Lazce
AOP 16:00
66 21.7.2018
(30.5.2018)
Grand Prix Silesia Sprint
Přihlášení: 0 (seznam)

1 : 5 000
AOP 16:00
67 27.7.2018
()
Šumperský divočák
Přihlášení: 0 (seznam)

KSU
71 3.8.2018
()
Rumpál
Přihlášení: 0 (seznam)

LCE
75 11.8.2018
()
Rumcajsovy míle
Přihlášení: 0 (seznam)
Valečov - amfiteátr
SJC
79 24.8.2018
()
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji
Přihlášení: 0 (seznam)

TUR
83 31.8.2018
()
Cena východních Čech
Přihlášení: 0 (seznam)

PHK
87 31.8.2018
()
West cup
Přihlášení: 0 (seznam)

NEK
91 8.9.2018
(25.8.2018)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0 (seznam)
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
BOR 12:00
92 8.9.2018
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Růžená
SJI 12:00
93 9.9.2018
(25.8.2018)
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Přihlášení: 0 (seznam)
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
BOR 09:30
94 9.9.2018
()
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Růžená
SJI 10:00
95 15.9.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Přihlášení: 0 (seznam)

JPV
96 16.9.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Přihlášení: 0 (seznam)

JPV
97 22.9.2018
(15.9.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

VRL
98 28.9.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Přihlášení: 0 (seznam)

TZL
99 29.9.2018
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Přihlášení: 0 (seznam)

TZL
100 29.9.2018
(22.9.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Šedivec (50.0489897N, 16.5380844E)
ZAM
101 30.9.2018
()
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášení: 0 (seznam)

TZL
102 6.10.2018
(29.9.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

STH
103 13.10.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
Přihlášení: 0 (seznam)

EKP
105 13.10.2018
(6.10.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

VAM
104 14.10.2018
()
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
Přihlášení: 0 (seznam)

EKP
106 20.10.2018
(13.10.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Ústí nad Orlicí - Andrlův chlum
KUO 10:00
107 28.10.2018
(20.10.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)

CHC
108 3.11.2018
(27.10.2018)
Oblastní žebříček
Přihlášení: 0 (seznam)
Sportovní zařízení obce Holovousy
HOR
   
© 2014 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.